Billy Talent w Polsce - nowa data koncertu

Koncerty
2020-06-17
Billy Talent w Polsce - nowa data koncertu

9 czerwca 2021 w krakowskim klubie Studio wystąpi formacja Billy Talent. Z powodu epidemii koronawirusa zespół odwołał zaplanowaną na ten rok trasę.

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal milion albumów w samej Kanadzie i prawie 3 miliony na całym świecie. Ich albumy Billy Talent I, II i III zyskały multiplatynowy status. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku "Dead Silence". Ostatnia płyta grupy, "Afraid of Heights" (2016) zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Billy Talent zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album "Afraid of Heights" (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D'Sa w kategorii Producent Roku).

Pod koniec listopada oraz na początku 2020 roku Billy Talent zaprezentował nowe utwory "Forgiveness I + II", "Reckless Paradise" i "I Beg To Differ (This Will Get Better)", które zapowiadają nadchodzący, nowy krążek zespołu.

9 czerwca 2021 
Kraków, klub Studio

Bilety w cenie od 95 PLN dostępne na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

 

Koncerty

Billy Talent - Kraków