Nightwish w grudniu w Polsce

Koncerty
2020-05-13
Nightwish w grudniu w Polsce

Fińska grupa Nightwish wystąpi 13 grudnia 2020 roku w Gliwicach, towarzyszyć im będą Amorphis i Turmion Kätilöt.

Gwiazda symfonicznego metalu z Finlandii świętowała niedawno premierę swojego dziewiątego albumu studyjnego, zatytułowanego "Human. :II: Nature.". Album, który ukazał się 10 kwietnia nakładem Nuclear Blast Records, został doceniony przez polską publiczność i dotarł aż do trzeciego miejsca oficjalnej sprzedaży płyt w naszym kraju. Grudniowy koncert Nightwish oznacza, że zespół nie pojawi się w czerwcu przyszłego roku na Mystic Festival 2021 w Gdańsku.

U boku Nightwish w Gliwicach zaprezentują się dwie inne fińskie formacje - Amorphis oraz Turmion Kätilöt, który niedawno, również nakładem Nuclear Blast, wydał swój najnowszy album "Global Warning".

UWAGA! TRASA ZOSTAŁA PRZESUNIĘTA NA WIOSNĘ 2021 ROKU

13 grudnia 2020
Arena Gliwice

Ceny i kategorie biletów:
golden circle: 279 PLN
płyta: 199 PLN
sektory: 199 - 299 PLN

Bilety są już dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę)
https://ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę)
https://eventim.pl (bilety na sektory oraz na płytę)

Posiadacze biletów na odwołany Mystic Festival 2020, gdzie Nightwish miał wystąpić w roli jednego z dwóch headlinerów, mogą otrzymać zwrot pieniędzy, albo wymień bilet na voucher. Więcej informacji na stronie www.mysticfestival.pl

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Zdjęcie: Tina Korhonen

Koncerty

Nightwish - Gliwice