Larkin Poe na dwóch koncertach w Polsce

Koncerty
2020-04-16
Larkin Poe na dwóch koncertach w Polsce

Na przełomie lutego i marca 2021 roku przyjedzie do Polski na dwa koncerty elektryzujący, siostrzany duet Larkin Poe, który będzie promować swój najnowszy album.

Multiinstrumentalny duet Larkin Poe tworzą Rebecca i Megan Lovell. Siostry pochodzą z Nashville, lecz wychowały się w Atlancie. Po dwóch owocnych latach, w czasie których zespół otrzymał nominację do Grammy za swój wysoko notowany album "Venom & Faith" i koncertował na całym świecie - od Nashville do Nowej Zelandii, Larkin Poe powraca z niepodważalnie najbardziej odważnym artystycznie i dalekosiężnym materiałem do tej pory. Samodzielnie wyprodukowany album, zatytułowany "Self Made Man" zostanie wydany 1 maja 2020 roku pod szyldem własnej wytwórni Tricki-Woo Records.

Poczynając od grzmiącego mocą pierwszego kawałka na albumie „She’s A Self Made Man”, po nostalgiczne „Tears of Blue to Gold” czy ostrzejsze, zakrapiane bluesem rodem z Chicago „Scorpion” i radosne „Easy Street”, album jest naznaczony ambicją łączącą eklektyzm, energiczne brzmienia i otwartość. Uniwersalne teksty potwierdzają niezwykłą umiejętność Larkin Poe poruszania serc i dusz ludzi na całym świecie.

28 lutego 2021
Kraków / klub Kwadrat

01 marca 2021
Warszawa / klub Proxima

Ogólna sprzedaż biletów na koncerty w Polsce rozpocznie się w poniedziałek, 20 kwietnia o godz. 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy: czwartek, 16 kwietnia godz. 11:00 – poniedziałek, 20 kwietnia godz. 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: piątek, 17 kwietnia godz. 11:00 – poniedziałek, 20 kwietnia godz. 11:00 na Ticketmaster.pl

 

Zdjęcie: Robby Klein

Koncerty

Larkin Poe - Kraków

Larkin Poe - Warszawa