Killswitch Engage wracają do Polski

Koncerty
2020-03-11
Killswitch Engage wracają do Polski

Po udanym koncercie w Warszawie w listopadzie 2019 roku, Killswitch Enagage wracają do Polski w ramach trasy koncertowej „Atonement Tour”. Zespół odwiedzi Poznań, gdzie 23 czerwca wystąpi w klubie Tama.

Killswitch Engage będzie promować wydany w sierpniu album „Atonement”. Płyta jest rezultatem trudnych i burzliwych ostatnich dwóch lat. Killswitch Engage zaczął tworzyć pomysły na nowy krążek już w 2017 roku. Zespół nagrał większość materiału oddzielnie. Niestety w trakcie prac nad albumem wokalista Jesse Leach musiał poddać się operacji gardła, która zakończyła się trzymiesięcznym okresem rekonwalescencji. Na płycie gościnnie wystąpił poprzedni wokalista Howard Jones oraz frontman Testament, Chuck Billy. Okładka „Atonement” została stworzona przez utalentowanego brytyjskiego artystę Richey'a Becketta, który współpracował z takimi zespołami jak Metallica czy Mastodon.

23 czerwca 2020
Poznań / klub Tama

Ogólna sprzedaż biletów na koncerty w Polsce rozpocznie się w piątek, 13 marca o godz. 11:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 11 marca godz. 12:00 – piątek, 13 marca marca godz. 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: czwartek, 12 marca godz. 11:00 – piątek, 13 marca godz. 11:00 na Ticketmaster.pl

UWAGA! KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY

Killswitch Engage to pionierzy metalcore'a, którzy rozpoczęli działalność w 1999 roku. Grupa ma na koncie osiem albumów studyjnych (z których trzy trafiły do pierwszej dziesiątki listy Billboard), trzy nominacje do nagrody Grammy (w tym za kompozycję "Unleashed" z ostatniego krążka) i ponad cztery miliony sprzedanych płyt w samych Stanach Zjednoczonych.