Lion Shepherd wyrusza w trasę koncertową i zapowiada EP-kę

Koncerty
2020-03-05
Lion Shepherd wyrusza w trasę koncertową i zapowiada EP-kę

Lion Shepherd już 8 marca w warszawskiej Progresji rozpocznie swoją wiosenną trasę koncertową „The World On Fire Tour – Encore”, w ramach której odwiedzi największe miasta w Polsce.

Po świetnym odbiorze ostatniego wydawnictwa „III” i ubiegłorocznej trasie koncertowej, warszawska kapela postanowiła zakasać rękawy i uderzyć z dodatkową siłą, wyruszając w tzw. „dogrywkę”. W ramach wiosennej trasy Lion Shepherd odwiedzi Warszawę, Katowice, Wrocław oraz Gdańsk.

Muzycy nie zamierzają spocząć na laurach i postanowili zaskoczyć fanów EP-ką, która ukaże się już wkrótce. Będzie ona zawierać niepublikowane dotąd utwory studyjne oraz koncertowe. Progresywne „Lwy” z optymizmem patrzą przyszłość i są już w finalnym etapie ustalania festiwalowej trasy koncertowej a także występów w Europie.

Więcej na ten temat Kamil Haidar, Mateusz Owczarek, Maciej Gołyźniak zdradzili w programie #MusicInsider.

 

"Na naszej EP-ce pojawią się cztery utwory, które zostały zarejestrowane w czasach „trójki” ale nie weszły na ten album z powodu rozmiarów. Nie są to żadne odrzuty, ale pełnoprawne utwory, które mieliśmy w planie udostępnić". – komentuje wokalista Kamil Haidar.

Najbliższe koncerty Lion Shepherd:

8 marca – Progresja, Warszawa,
9 marca – Królewsko, Katowice,
10 marca – Centrum Koncertowe A2, Wrocław,
11 marca – Drizzly Grizzly, Gdańsk.

Bilety do nabycia na eBilet.pl

Zdjęcie: Wiktor Franko