Black River rusza w trasę

Koncerty
2019-12-23
Black River rusza w trasę

Rock’n’rollowa supergrupa znowu w akcji. Po świetnych koncertach w kwietniu 2019 roku, Black River powraca, by promować swój najnowszy album, „Humanoid”.

Z tej okazji zespół wystąpi na czterech klubowych koncertach: w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie oraz Gdańsku. Zespół pracuje już nad nowym materiałem. Płyta będzie dostępna wyłącznie na wiosennych koncertach, a o wszystkich szczegółach grupa będzie informowała na bieżąco za pomocą swoich mediów społecznościowych.

UWAGA! TRASA ODWOŁANA

19.03 - Poznań / Klub U Bazyla 
20.03 - Wrocław / Pralnia
27.03 – Warszawa / Proxima
3.04 - Gdańsk / Drizzly Grizzly

Gościem specjalnym podczas trasy będzie Votum.

Bilety:

49 – https://www.biletomat.pl
55 – https://sklep.ebilet.pl, Eventim.pl, Going., empik bilety, Media Markt
65 - w dniu koncertu

Black River to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania, czy Neolithic. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, Black River powrócił do aktywności wydawniczej i koncertowej, czego świadectwem jest nowy, bardzo dobrze przyjęty album „Humanoid” oraz okazjonalne koncerty tuż po jego wydaniu. W nowym roku formacja planuje koncertować jeszcze więcej, a okazję do zobaczenia zespołu na żywo będą mieli fani podczas wiosennej trasy w 2020 roku.

Od początku istnienia Black River działa w niezmienionym składzie:

Maciej Taff – wokal
Piotr „Kay” Wtulich – gitara
Artur „Art” Kempa – gitara
Tomasz „Orion” Wróblewski – bass
Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja

Pozostałe koncerty Black River podczas wiosennej trasy: Krosno (21.03), Lublin (26.03), Tychy (28.03), Kraków (29.03), Łódź (4.04).