Phil X & The Drills w Warszawie

Koncerty
2019-12-05
Phil X & The Drills w Warszawie

23 marca 2020 do warszawskiej Stodoły zawita gitarzysta Bon Jovi, Phil X ze swoim zespołem The Drills.

Phil X dał się poznać jako muzyk sesyjny, który nagrywał z takimi artystami jak m.in. z Alice Cooper, Rob Zombie, Daughtry, Kelly Clarkson, czy Chris Cornell. Gitarzysta stał się znany także za sprawą Fretted Americana Web Show, który szczycił się ponad 50 milionową oglądalnością oraz występami na trasie z Bon Jovi w latach 2011, 2013 i 2015 roku.

W marcu 2016 roku Phil został zaproszony do Electric Lady Studios w Nowym Jorku, aby nagrać gitary i wokale wspierające na płycie Bon Jovi, „This House Is Not for Sale”. Album został wydany w tym samym roku, osiągając pierwsze miejsce na listach sprzedaży, a artwork albumu, w tym zdjęcia zespołu z Philem, stały się dowodem na to, że został on oficjalnym członkiem zespołu. „This House Is Not For Sale” zaowocował 12 rockowymi teledyskami i wieloma trasami koncertowymi w latach 2017-2019 na arenach i stadionach w 24 krajach.

Premiera piątego albumu Phil X and The Drills, zatytułowanego „Stupid Good Lookings vol. 2”, została zapowiedziana na początek 2020 roku nakładem Golden Robot Records. Dzięki występom na żywo The Drills cieszą się szybko rosnącą międzynarodową grupą fanów.

23 marca 2020
Stodoła / Warszawa

Sprzedaż biletów rozpocznie się 6 grudnia na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, Ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.

 

Koncerty

Phil X & The Drills - Warszawa