Konkurs: Wygraj bilet na koncert Bury Tomorrow

Koncerty
2019-08-07
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Bury Tomorrow

Już 21 sierpnia w Poznaniu wystąpi brytyjska metalcore'owa formacja Bury Tomorrow. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na ten koncert!

Bury Tomorrow to kolektyw reprezentujący najwyższy poziom metalcore na świecie. Grupa powstała w 2006 roku i już na początku swojej działalności zdobyła pokaźnie grono fanów na Wyspach, a następnie w Europie. W czerwcu 2012 zespół wydał nakładem wytwórni Nuclear Blast drugą płytę "Union of Crowns", czym poszerzył grono swoich odbiorców. Formacja ma już za sobą trasy u boku takich ekip jak Killswitch Engage czy Parkway Drive. Dyskografię Bury Tomorrow zamyka wydany w 2018 roku album „Black Flame”, który trafił na 13 miejsce na liście Billboardu

W skład zespołu wchodzą:

Davyd Winter Bates - Bass
Daniel Winter Bates - Wokale
Adam Jackson - Perkusja
Jason Cameron - Wokale/Gitara
Kristan Dawson- Gitara

21.08.2019
Poznań / Klub Pod Minogą

Bilety:
49 - www.winiarybookings.pl
55 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, Media Markt, Empik
60 - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Bury Tomorrow. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do poniedziałku (12 sierpnia) do północy.

 

Koncerty

Bury Tomorrow - Poznań