Ghost z trasą „The Ultimate Tour Named Death” w Polsce!

Koncerty
2019-07-08
Ghost z trasą „The Ultimate Tour Named Death” w Polsce!

Latem tego roku Metallica będzie występowała w 26 miejscach w Europie z Ghost w charakterze gościa specjalnego. Po „WorldWired Tour” oraz 32 koncertach w Ameryce Północnej, Ghost powróci do Europy z headlinerską trasą „Ultimate Tour Named Death”. W jej ramach zawita również do Polski!

„The Ultimate Tour Named Death” rozpocznie się 16 listopada w Motorpoint Arena w Nottingham, a następnie przez pięć tygodni Ghost będzie podróżować po Europie, by zakończyć tournée 19 grudnia w Tuluzie. Polski koncert odbędzie się 30 listopada w Spodku w Katowicach. W charakterze supportu na całej trasie pojawią się All Them Witches oraz Tribulation.

30 listopada 2019
Katowice / Spodek

Bilety w regularnej sprzedaży od 12 lipca (piątek) od godz. 11:00 na LiveNation.pl
Przedsprzedaż CITI Handlowy rusza w środę 10 lipca o godz. 11:00 i zakończy się w 12 lipca o godz. 10:00
Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: 11 lipca godz. 11:00 i potrwa do 12 lipca do godz. 10:00.

Zakupić będzie można m.in. limitowane pakiety VIP. Więcej informacji na stronie http://ghost-official.com

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.
 
Europejska trasa Ghost to kolejna odsłona promocji świetnie przyjętego przez krytykę i słuchaczy albumu „Prequelle”. Krążek trafił do top 10 w 15 krajach, otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii “Najlepszy album rockowy” oraz do szwedzkich Grammis w kategorii “Najlepszy album hard rockowy/metalowy”. Płyta trafiła także na szczyt podsumowań rocznych w takich magazynach jak Kerrang!, Revolver i Metal Hammer.

Koncerty

Ghost - Katowice