Harmonogram Colours of Ostrava 2019

Koncerty
2019-06-19
Harmonogram Colours of Ostrava 2019

Poznaliśmy już szczegółowy harmonogram festiwalu Colours of Ostrava 2019, który odbędzie się w dniach 17 - 20 lipca na terenie Dolnych Witkowic w czeskiej Ostrawie. 

Colours of Ostrava to jeden z największych czeskich festiwali muzycznych odbywający się corocznie od 2002 roku w Ostrawie na terenie postindustrialnego kompleksu hutniczego Dolni Oblast Vitkowice zlokalizowanego w sercu miasta. Festiwal corocznie gromadzi zarówno artystów, jak i uczestników z całego świata. Na wakacyjne święto muzyki w Ostrawie trwające cztery dni składają się przede wszystkim koncerty małe i duże, ale nie tylko. W sumie cztery lipcowe dni to ponad 130 artystów występujących na 20 scenach, a oprócz tego 350 (nie tylko) muzycznych atrakcji.

Szczegółowy harmonogram imprezy, z podziałem na dni i sceny można znaleźć na stronie https://www.colours.pl

Do sprzedaży trafiła również dodatkowa pula biletów na sobotę, której gwiazdą będzie The Cure: TUTAJ

Line-up prezentuje się następująco:

Jednocześnie festiwalowy klimat nie jest ograniczony gatunkowo, a muzyka, która króluje wśród postindustrialnego otoczenia, to zarówno rock, jak i pop, electro i ambient, folk, jazz, country, world music, a także muzyka klasyczna. Podczas Colours of Ostrava usłyszymy koncerty największych gwiazd światowej muzyki, ale oprócz tego proponujemy także mniej znanych, dopiero zaczynających karierę, ale równie ciekawych artystów.

Czas pomiędzy koncertami uprzyjemniają atrakcje dodatkowe, których zarówno w Ostrawie, jak i na terenie Dolnych Witkowic nie brakuje. Przedstawienia teatralne, cyrkowe show, wystawy artystyczne, panele dyskusyjne, zabawy dla dzieci, festiwalowy park rozrywek, a także atrakcje dawnej huty Witkowice i miasta Ostrawy - to tylko niektóre z propozycji spędzania czasu podczas festiwalu.

Tegoroczna edycja będzie osiemnastą w historii festiwalu. Czterodniowa impreza odbędzie się między 17 a 20 lipca (środa-sobota) na terenie Dolnych Witkowic w czeskiej Ostrawie.

Karnety czterodniowe w wersji elektronicznej dostępne są w polskiej przedsprzedaży za pośrednictwem joyStore.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.

 

Koncerty

Powiązane artykuły