Konkurs: Wygraj bilet na koncert Emmure!

Koncerty
2019-04-03
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Emmure!

Już 16 kwietnia w warszawskiej Proximie odbędzie się jedyny w Polsce koncert Emmure. Wygraj bilet na ten koncert!

Gościem specjalnym na trasie będzie francuski Rise of the Northstar, który przyjedzie z nowym albumem „The Legacy of Shi”! Na jednej scenie wystąpią także Obey The Brave z Kanady, amerykański Fit For a King oraz Alpha Wolf z Australii. Impreza odbędzie się 16 kwietnia w warszawskim klubie Proxima.

16.04.2019
Warszawa / Klub Proxima 
g. 18:00

Bilety: 
89 PLN - TUTAJ
95 PLN - Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, Ticketmaster Polska
100 PLN - w dniu koncertu

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Emmure. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do poniedziałku (8 kwietnia) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Wejściówki na koncert otrzymują: Daniel Karycki i Monika Wojda. Gratulujemy!

Emmure nie trzeba nikomu przedstawiać. Frankie i spółka powrócili w marcu 2017 r. z mocnym kopem na twarz, albumem „Look at Yourself”. Trudno szukać na scenie core’owej drugiego tak agresywnego zespołu, z tak surowymi riffami. Po ostatniej wizycie we Wrocławiu jako headliner trasy Impericon Never Say Die! Tour nie mogli odmówić sobie udziału również w tym koncercie. Przez 14 lat działalności zgromadzili na koncie 7 studyjnych albumów oraz setki koncertów na całym świecie. Od zawsze kontrowersyjny frontman to prawdziwa ikona tego projektu. W 2015 roku Frankie rozstał się ze wszystkimi członkami Emmure i zawiesił działalność zespołu. Nikt jednak nie wierzył, że to koniec i długo nie trzeba było czekać… W 2016 roku formacja opuściła oficjalnie szeregi Victory Records, aby dołączyć do SharpTone Records. Wkrótce po tym wokalista ogłosił, że Emmure powróci w nowym składzie, z nowym albumem „Look at Yourself”. Muzycznie amerykańska ekipa zawsze obracała się w okolicach deathcore’a, metalcore’a i new metalu, a Frankie często zaznaczał, że na twórczość Emmure duży wpływ miał Fred Durst i Jonathan Davis oraz takie grupy jak Nine Inch Nails, Slipknot czy Converge.

Koncerty

Emmure - Warszawa