Comeback Kid w Warszawie

Koncerty
2019-01-29
Comeback Kid w Warszawie

Knock Out Productions zaprasza na koncert Comeback Kid w Warszawie. Kanadyjczycy pojawią się 24 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. 

Comeback Kid przyjedzie do naszego kraju promować wydaną w 2017 roku płytę „Outsider”. W roli supportów wystąpią: No Turning Back, Jesus Piece oraz Sharptooth.

Czterech kumpli z Kanady, wielkich fanów hokeja na lodzie, postanowiło na przełomie wieków trochę pohałasować, nie zapominając przy tym o melodiach. Tak w 2000 roku narodził się zespół Comeback Kid, którego nazwa nawiązuje do legendy światowego hokeja, Kanadyjczyka Mario Lemieux. Z oryginalnej czwórki do dziś w zespole pozostali Andrew Neufeld (wokal, gitara rytmiczna) i Jeremy Hiebert (gitara, chórki). Czerpiąc ze skate punka i melodyjnego hard core'a, stworzyli świeży, nowocześnie brzmiący zespół, który w kilka lat stał się głównym przedstawicielem takiego grania na świecie. Przełomem w karierze okazała się wydana w 2005 roku płyta "Wake The Dead". Kolejna wizyta w Polsce Comeback Kid poświęcona będzie promocji wydanej w 2017 roku przez renomowaną wytwórnię Nuclear Blast płyty "Outsider".

24 kwietnia 2019
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Bilety:
80 PLN - przedsprzedaż
90 PLN - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety: https://sklep.knockoutprod.net/pl/

 

Koncerty

Comeback Kid - Warszawa