Pierwsze koncerty Orchestral R.O.C.K. w marcu

Koncerty
2019-01-11
Pierwsze koncerty Orchestral R.O.C.K. w marcu

Już w marcu odbędą się w Krakowie dwa pierwsze koncerty projektu Orchestral R.O.C.K., w którym zobaczymy m.in. Jacka Królika i Krzysztofa Cugowskiego.

Projekt, którego jednym z głównych motorów jest Jacek Królik miał już swoją prapremierę w 2017 r. pod nazwą Culture Clash. Po jego sukcesie (pisaliśmy o tym TUTAJ) zapadła decyzja o kontynuacji. Już 5 i 6 marca w krakowskim Teatrze Variété odbędą się koncerty projektu Orchestral R.O.C.K., będącego kontynuacją poprzedniej idei. Podczas spektakli usłyszymy m.in. kompozycje Stinga, The Beatles, Led Zeppelin, Deep Purple, King Crimson, Budki Suflera i Jacka Królika zaaranżowane przez Wojciecha Lemańskiego na orkiestrę smyczkową i rockową gitarę. Aranżacje utworów nie obejmują instrumentów perkusyjnych, więc smyczki nie ograniczają się jedynie do wypełnienia tła harmonicznego, ale realizują też zadania rockowej sekcji rytmicznej.

Wystąpią:
Jacek Królik
Krzysztof Cugowski
Aleksandra Łysiak-Łabecka
oraz orkiestra smyczkowa Primuz pod dyrekcją Łukasza Błaszczyka.

Za oprawę wizualną koncertów odpowiadają Damian Styrna i Eliasz Styrna.

Bilety już do nabycia w kasie Teatru Variété, pod linkiem Orchestral R.O.C.K. Bilety a także bezpośrednio na stronie www.allmuses.com.

Więcej: https://www.facebook.com/allmuses/

 

Zdjęcie: Dariusz Kulesza

Koncerty

Orchestral R.O.C.K. - Kraków

Orchestral R.O.C.K. - Kraków