Dwa koncerty White Lies w marcu

Koncerty
2018-09-17
Dwa koncerty White Lies w marcu

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty White Lies. Londyńskie trio zagra 5 marca w warszawskiej Proximie i dzień później w poznańskiej Sali Wielkiej CK Zamek.

White Lies debiutowali w 2009 roku, albumem „To Lose My Life”, który odniósł spektakularny sukces. Czerpiąc inspirację z takich zespołów jak Talking Heads czy Joy Division, zdołali stworzyć swój styl, często nazywany „zimnofalowym post punkiem, połączonym z syntetycznym popem”. To specyficzne brzmienie szybko wyniosło grupę na pierwsze miejsca najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums, a zespół zaczął występować w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych (Channel 4, Late Show with Dawid Letterman, BBC Radio itp.) oraz na najważniejszych scenach na całym świecie: od Japonii, poprzez Europę, po Stany Zjednoczone (zarówno jako główna gwiazda, jak i jako support m.in przed Snow Patrol i Glasvegas). Znakomite recenzje kolejnego krążka – wydanego w 2011 roku „Ritual” – umocniły pozycję zespołu na międzynarodowej scenie i umożliwiły mu zagranie wyprzedanego koncertu na londyńskiej Wembley Arena. Kolejne albumy ukazywały się w latach 2013 ("Big TV") i 2016 ("Friends")

White Lies powrócą do Polski z nowym albumem. Premiera piątego krążka, zatytułowanego po prostu „Five” zaplanowana jest na 1 lutego. Do tej pory ukazał się singiel „Time To Give”.

 

5 marca 2018
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99

Wydarzenie na Facebooku

6 marca 2018
Poznań / Sala Wielka CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82

Wydarzenie na Facebooku

Miejsca sprzedaży biletów: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

https://go-ahead.pl

 

Koncerty

White Lies - Warszawa

White Lies - Poznań