Perturbator wraca do Polski

Koncerty
2018-09-17
Perturbator wraca do Polski

Po letniej wizycie w wypełnionym po brzegi warszawskim klubie Niebo, król dark wave’u powróci do Polski.

Perturbator wiosną 2019 wyruszy w europejską trasę koncertową, na której jednym z przystanków będzie wrocławski klub Pralnia. Żywiołowe show Jamesa Kenta z wyjątkową oprawą wizualną uraczy fanów mrocznych brzmień elektronicznych 10 marca 2019 r.

10 marca 2019
Pralnia, Wrocław

Bilety:
65 zł - TUTAJ
70 zł - Biletomat, Eventim, Ticketmaster (Media Markt, Saturn, Empik)
75 zł - w dniu koncertu

 

Na przestrzeni lat muzyka Jamesa Kenta ewoluuje, od retro-futurystycznych brzmień na debiutanckim „Terror 404”, „I Am The Night” i „Dangerous Days”, przez taneczne „The Uncanny Valley”, aż do niezwykle surowej i mrocznej EPki „New Model” z 2017 roku. Dyskotekowe melodie rodem z lat '80 tym razem ustępują agresywnej, brudnej i niezwykle ciężkiej elektronice. Dodatkowo James od wydania owej EPki rozpoczął koncertowanie w poszerzonym składzie, a do współpracy zaprosił perkusistę. To był kolejny strzał w dziesiątkę, ponieważ live acty artysty nabrały całkowicie innego wymiaru. Dokładając do tego znak rozpoznawczy koncertów Perturbatora, czyli oprawę świetlną i wizualizacje - otrzymujemy twór kompletny, zaskakujący i trzymający człowieka w napięciu przez cały czas trwania setu.

Dzisiaj, po kilku latach odwiedzania przeróżnych krajów, Perturbator ma bardzo ugruntowaną pozycję na światowej scenie dark wave’owej. Koncertował po całej Europie, USA, Kanadzie, a nawet Australii i zaliczył największe festiwale, jak np. Download Festival, Graspop, Sziget, Brutal Assault, Summer Breeze, Dour Festival, Hellfest, Rock Am Ring czy Rock Im Park.

Koncerty

Perturbator - Wrocław

Powiązane artykuły