The European Apocalypse w Warszawie

Koncerty
Szymon Kubicki
2018-06-08
The European Apocalypse w Warszawie

13 grudnia do warszawskiej Hali Koło zawita trasa The European Apocalypse, w ramach której na jednej scenie zobaczymy Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed oraz Bloodbath.

Trzecia w 2018 roku wizyta w Polsce thrashowych weteranów z Kreator będzie poświęcona promocji wydanego w roku 2017 czternastego studyjnego albumu "Gods Of Violence". Płyta zdobyła szczyt regularnego notowania płyt w Niemczech, co wcześniej nie udało się żadnej niemieckiej thrashowej kapeli. Rok 2018 przyniósł również długo oczekiwany przez fanów Dimmu Borgir nowy studyjny materiał. Wydany po ośmiu latach przerwy album "Eonian" ukazał się 4 maja i w Norwegii zadebiutował na drugim miejscu listy sprzedaży, przynosząc dużą dawkę symfonicznego metalu w charakterystycznym dla grupy stylu.

O zróżnicowanie stylistyczne koncertu zadbają kolejne kapele - zasłużona amerykańska, hardcore'owa formacja Hatebreed oraz deathmetalowy Bloodbath ze Szwecji, w którym występują muzycy Katatoni, Opeth i Paradise Lost. Dyskografię formacji zamyka znakomity album "Grand Morbid Funeral", wydany w 2014 roku.

13 grudnia 2018
Warszawa / Hala Koło, ul. Obozowa 60

Bilety

159 zł (przedsprzedaż)
180 zł (w dniu koncertu)

Organizator: Knock Out Productions

Wydarzenie na Facebooku

 

 

 

 

Koncerty

Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed & Bloodbath - Warszawa