Konkurs: wygraj bilet na koncert Parkway Drive i Emmure

Koncerty
2018-06-07
Konkurs: wygraj bilet na koncert Parkway Drive i Emmure

15 czerwca 2018 na jedynym koncercie w Polsce wystąpi australijska formacja Parkway Drive. Zagrają również zespoły Emmure, Miss May I i Knocked Loose. Wygraj bilet na to wydarzenie!

Wszystko zaczęło się latem 2003 roku w Australii, w garażu domu zwanego „Parkway House”. Muzycy Parkway Drive zadebiutowali splitem nagranym wspólnie z I Killed the Prom Queen. Minęły 2 lata i zespół wybrał się do USA, by pod okiem Adama Dutkiewicza z Killswitch Engage nagrać swój debiutancki album. Kolejne lata to nieustające życie w trasie i koncerty z takimi gigantami sceny jak Hatebreed, In Flames, Chimaira, Shadows Fall, As I Lay Dying, Bleeding Through czy Alexisonfire. W 2006 roku Parkway Drive dołączyli do stajni Epitaph Records, pozostając w tej wytwórni do dziś. Dziś Australijczycy mają na koncie 6 albumów i uznawani są za jeden z najważniejszych zespołów w dziejach metalcore'a. Dyskografię zespołu zamyka krążek "Reverence", który ukazał się 4 maja i który grupa będzie promować na nadchodzących koncertach.

Emmure nie trzeba nikomu przedstawiać. Frankie i spółka powrócili z mocnym kopem na twarz, albumem „Look at Yourself”. Trudno szukać na scenie core’owej drugiego tak agresywnego zespołu, z tak surowymi riffami. Przez 14 lat działalności zgromadzili na koncie 7 studyjnych albumów oraz setki koncertów na całym świecie.

Miss May I to prawdziwy gigant metalcore’owy w USA. Zespół gra już 12 lat i w tym czasie wydał 6 albumów studyjnych. Ostatnim z nich jest płyta „Shadows Inside”, która ujrzała światło dzienne w 2017 roku.

Amerykański Knocked Loose istnieje od 2013 roku i ma na koncie jeden album studyjny, wydany w 2016 roku „Laugh Tracks”.

15.06.2018
A2 / Wrocław

Bilety:
125 - TUTAJ
135 - Biletomat, Ticketpro, Eventim, eBilet
145 - w dniu koncertu

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Parkway Drive. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (10 czerwca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Wejściówki na koncert otrzymują Katarzyna Janowicz i Hania Cześniczewska. Gratulujemy!

 

 

Koncerty

Parkway Drive & Emmure - Wrocław