Konkurs: wygraj bilet na koncert Kvelertak

Koncerty
2018-04-16
Konkurs: wygraj bilet na koncert Kvelertak

Już za niecałe dwa tygodnie, dzień po występie z Metalliką w Krakowie, norweski Kvelertak zagra autorski koncert we Wrocławiu. Wygraj bilet na to wydarzenie!

Zespół wciąż promuje swoje ostatnie wydawnictwo - "Nattesferd", które miało premierę 13 maja 2016 roku, pod szyldem wytwórni Roadrunner Records. Będzie trochę rock and rollowo, trochę punkowo i trochę metalowo, czyli tak jak Kvelertak robi to najlepiej.

W roli supportu wystąpi norweska formacja Tempel, w której udziela się perkusista Kvelertaka, Kjetil Gjermundrød.

29.04.2017 
Firlej / Wrocław


godz: 19:30

Bilety:
55 pln - pwevents.pl
65 pln - Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Rocky Shop
75 pln - w dniu koncertu

Wydarzenie na Facebooku

Kvelertak powstał w roku 2007, a po trzech latach światło dzienne ujrzał debiutancki album zatytułowany po prostu "Kvelertak", który sprawił, że zespół okrzyknięto w Norwegii prawdziwą sensacją. Płytę charakteryzuje oryginalne współbrzmienie energicznego, nieokrzesanego rock and rolla, black metalu oraz punka. W przeciwieństwie do innych kapel, reprezentujących ciężkie brzmienia, Kvelertak wykonują wszystkie utwory w języku ojczystym, nawiązując w tekstach do mitologii nordyckiej, co nadaje im wyjątkowego charakteru. W marcu 2013 roku premierę miał drugi album zespołu - "Meir", a po kolejnych 3 latach ukazał się trzeci krążek "Nattesferd", który formacja wciąż promuje na koncertach.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Kvelertak. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do piątku (20 kwietnia) do 10:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Wejściówki otrzymują: Jakub Dyniec i Dawid Majka. Gratulujemy.

Koncerty

Kvelertak - Wrocław