Marduk na dwóch koncertach w Polsce

Koncerty
2018-03-12
Marduk na dwóch koncertach w Polsce

W ramach trasy "March of Blood and Iron 2018" na koncertach w Poznaniu i Rzeszowie wystąpi szwedzka formacja Marduk w towarzystwie polskiego Infernal War i Norwegów z Ragnarok.

Marduk to jeden z najważniejszych zespołów z historii black metalu. Formacja od niemal 30 lat prezentuje najwyższy poziom zarówno na koncertach jak i w studio. Ostatni krążek, wydany w 2015 roku "Frontschwein" spotkał się z bardzo dobrymi opiniami wśród fanów i krytyków. W tym samym roku światło dzienne ujrzał również "Axiom" - ostatni jak na razie krążek Infernal War - jednego z najbardziej ekstremalnych metalowych aktów nad Wisłą. Płyta ukazała się nakładem rodzimej wytwórni Agonia Records, która pod swoimi skrzydłami ma również norweski Ragnarok, hołdujący klasycznej szkole black metalu. Ostatni album zespołu nosi tytuł "Psychopathology" i trafił do sklepów w 2016 roku.

01.05.2018
Klub U Bazyla / Poznań

Wydarzenie na Facebooku

02.05.2018
Life House / Rzeszów

Wydarzenie na Facebooku

Bilety:
70 zł (przedsprzedaż w sklepach Empik, Media Markt, Saturn i innych punktach sprzedaży sieci Eventim.pl, lefthandsounds.org/bilety - tylko na poznański koncert)
80 zł (w dniu koncertu)

wejście od 18:30
start: 19:00

 

Koncerty

Marduk / Infernal War / Ragnarok - Poznań

Marduk / Infernal War / Ragnarok - Rzeszów

Powiązane artykuły