G3 w Polsce już za miesiąc!

Koncerty
2018-02-14
G3 w Polsce już za miesiąc!

Przypominamy, że już za miesiąc, 19 marca na warszawskim Torwarze wystąpi gitarowy kolektyw G3 w składzie Joe Satriani, John Petrucci i Uli Jon Roth.

Znany na całym świecie wirtuoz gitary, Joe Satriani, na początku roku wydał swój szesnasty solowy album - "What Happens Next". A krążek łączy się z trasą koncertową, obowiązkową dla każdego fana gitarowego brzmienia. Na wyjątkowym tour po Europie, rozpoczynającym się w Moskwie a kończącym w Glasgow, oprócz Joe Satrianiego zagrają John Petrucci, współzałożyciel i lider grupy Dream Theater, oraz Uli Jon Roth, były członek Scorpions.   

To kolejna seria słynnego cyklu G3, w ramach którego koncertowali najważniejsi współcześni gitarzyści, m.in. Steve Vai, Eric Johnson, Kenny Wayne Shepherd, Robert Fripp, Michael Schenker, Yngwie Malmsteen, Paul Gilbert, John Petrucci, Steve Morse i Steve Lukather.

Producentem "What Happens Next" był ponownie Mike Fraser (znany m.in. z "The Razors Edge" AC/DC), który współpracuje z Satrianim od ponad 20 lat. Album został nagrany z udziałem gości - basisty Glenna Hughesa (Deep Purple, Black Country Communion) i perkusisty Chada Smitha (Red Hot Chili Peppers), który zagrał wspólnie z Joe Satrianim po raz pierwszy od czasów występów w grupie Chickenfoot.

19 marca 2017
Warszawa / COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a


Wejście: 18:30, 
początek: 20:00

Cena biletów:

pierwsza kategoria cenowa: 159 zł,
sektory - W/Y/C/D druga kategoria cenowa: 189 zł,
sektory - V/U/E/F trzecia kategoria cenowa: 239 zł,
sektory - S1/T1/T/Z/A/B/G/G1/H1; loża honorowa - 350 zł;
Golden Circle - 299zł płyta,
miejsce stojące - 199 zł

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl (bilety kolekcjonerskie dostępne na www.ticketmaster.pl), www.ebilet.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Organizator: Go Ahead.

Wydarzenie na FB.

 

 

Koncerty

G3 (Satriani, Petrucci, Roth) - Warszawa