Sterling by Music Man S.U.B. w ofercie Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki STERLING
Sterling by Music Man S.U.B. w ofercie Music Info

Oferta gitarowa Music Info powiększyła się o nową, budżetową serię S.U.B., należącą do rodziny Music Man/Sterling.

Przeznaczone dla początkujących muzyków gitary i basy Sterling S.U.B. oferują jakość znaną dotychczas z droższych modeli firmy. Produkowane w Indonezji instrumenty dzięki starannie dobranym elementom, wykończeniu i atrakcyjnej cenie mogą zaskoczyć niejednego doświadczonego gitarzystę. W nowej serii znalazły się dwa modele gitar elektrycznych AX 3 i Silo 3 oraz 4 i 5-strunowe gitary basowe Ray 4 i Ray 5.

 

Gitary Sterling AX 3 mają korpus wykonany z solid hardwood, płytę wierzchnią z klonu wzorzystego oraz klonowy gryf i podstrunnicę, na której nabito 22 progi typu medium. Układ elektryczny stanowi para humbuckerów "zebra" o wysokim poziomie wyjściowym, pięciopozycyjny przełącznik oraz pojedyncze potencjometry VOLUME i TONE. Gitara dostępna jest w kolorze transparentnym czerwonym.

 

Sterling Silo 3 posiada korpus solid hardwood z płytką maskującą, gryf wykonany z klonu, palisandrową lub klonową nakładkę oraz 22 progi. W gitarze zamontowano przetworniki w układzie HSS (1 x Hi-output humbucker, 2 x Vintage single coil), 5-pozycyjny przełącznik i potencjometry VOLUME i TONE. Gitary oferowane są w kolorze czarnym, białym oraz metalizowanym czerwonym.

 

Oba modele mają zamontowane mostki vintage tremolo, chromowany osprzęt oraz menzurę 25,5".

 

www.musicinfo.pl
www.sterlingbymusicman.com