Zaprojektuj kostkę Rotosound i wygraj!

Newsy
Zaprojektuj kostkę Rotosound i wygraj!

Rotosound poinformował niedawno o rozszerzeniu katalogu swoich produktów o gitarowe akcesoria, w tym o niezwykle bogaty wachlarz kostek we wszelkich możliwych kształtach i rozmiarach. By uczcić to wydarzenie, firma ogłosiła konkurs "Design A Pick", w którym i Ty możesz wziąć udział.

Co musisz zrobić
... jedyne co musisz zrobić, to zaprojektować własną grafikę na kostkę Rotosound o standardowym kształcie. Pomysł powinien być błyskotliwy, kreatywny, ekscytujący, dobrze zaplanowany i wykonany, a przede wszystkim - powinien oddawać ducha Twej muzycznej pasji.

Zgłoszenia
... umieszczać można w jednej z sześciu kategorii: rock, metal, blues, folk, punk, psychedelic, pop lub jazz. W każdej z nich wyłonionych zostanie sześciu zwycięzców, którzy nie tylko będą świadkami wprowadzenia do sprzedaży na całym świecie kostki Rotosound z własną grafiką, ale też otrzymają ich w prezencie aż 200 sztuk. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 lipca 2012 roku.

Jak znaleźć się na podium?
1. Pobierz wzór kostki z adresu: www.rotosound.com/pick_template.jpg (rozmiaru wzoru nie wolno zmieniać!)
2. Stwórz projekt i zapisz go w rozdzielczości 300dpi w formacie JPEG, TIFF lub PSD.
3. Wyślij zgłoszenie wraz projektami i nazwami kategorii na adres e-mail jason@rotosound.com lub pocztowy: Rotosound, Unit 3B, Morewood Close, Sevenoaks, Kent, TH13 2HU, England.

Niezbędne dane to e-mail, imię i nazwisko, adres łącznie z kodem pocztowym i numer telefonu. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 lipca 2012 roku, do godziny 15:59 (naszego czasu).

Więcej informacji na stronie firmy Rotosound - www.rotosound.com