Fret-King w Polsce!

Newsy
Fret-King w Polsce!
Music Play rozpoczęło już sprzedaż gitar angielskiej marki Fret-King.

Fret-King to marka związana z Trevorem Wilkinsonem, który wcześniej znany był ze świetnych mostków i osprzętu gitarowego. Było więc kwestią czasu kiedy konstruktor ten zacznie budować własne gitary.

Posłuchajmy, co na temat nowej marki powie nam Krzysztof Siewruk z firmy Music Play:

"Oddajemy w ręce polskich gitarzystów doskonałe instrumenty produkcji brytyjskiej - Fret-King! Dwie serie Blue Label i Green Label dedykowane są prawdziwym koneserom gustownego design'u i brzmienia.

Ręcznie robione od A do Z przez brytyjskich speców, włącznie z przewijanymi przetwornikami i hardwarem recepty Trevora Wilkinsona, mistrza lutnictwa cenionego w całej europie.

 

{M4_image 0}

Wysokiej kultury instrumenty, które łącza w sobie retro design z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi zrobione są z wyselekcjonowanego drewna, importowanego z USA i Kanady.

W kolekcji znajdują się modele przypominające w wykończeniu ogólnie przyjęty standard (Super 60 czy Country Squier) i oryginalne propozycje takie jak Espirit czy Ventura, wszystkie z wieczystą gwarancją serwisu w warsztacie Treva Wilkinsona.

Z pewnością są to instrumenty najwyższej próby, które trafią do muzyków poszukujących niepowtarzalnego design'u w sprawdzonym klimacie gitar lat 50tych, 60 tych!"

Więcej informacji: www.fret-king.com

 

Dystrybutor: Music Play
WWW: www.musicplay.ple-mail: info@musicplay.pl
ul. Kościuszki 18
62-800 Kalisz
tel./fax. 62 767 34 43
tel. 062 764 20 02
tel. 062 767 50 03
tel.kom +48 513 146 902

Zobacz więcej - demonstracja gitary Blue Label Super 60 HB:

 

Zobacz więcej - prezentacja gitary Esprit V z targów Musikmesse Frankfurt 2008:

Zobacz więcej - prezentacja gitary Corona 60 HB z targów Musikmesse Frankfurt 2008: