Nowe wzmacniacze firmy Roland

Newsy
Pozostałe artykuły marki ROLAND
Nowe wzmacniacze firmy Roland

Roland zaprezentował podczas targów Musikmesse we Frankfurcie dwa nowe wzmacniacze - GA-212 i GA-112, które powstały we współpracy z firmą BOSS.

Specjalnie zaprojektowane i maksymalnie wyposażone dla występów estradowych, nowe wzmacniacze Roland GA-212 i GA-112 to unikalne i potężne wzmacniacze gitarowe. Z najnowszym modelem wzmacniacza COSM na pokładzie - Progressive Amp - seria GA daje gitarzystom możliwość tworzenia oryginalnych brzmień, intuicyjne sterowanie oraz wyjątkowy komfort i ekspresję.

Wyposażony w parę 12" głośników i 200W wzmacniacz Roland GA-212 przeznaczony jest dla średnich i dużych estrad. Z jednym głośnikiem 12" i 100W mocy Roland GA-112 idealnie sprawdzi się podczas prób studyjnych lub na małych i średnich scenach.

  • Oryginalny model wzmacniacza COSM (Progressive Amp) dający niespotykane poczucie gry, atak, kompresję i wybrzmiewanie
  • Płynne przejście od Clean do Super Extreme dzięki gałce Drive i przyciskowi Boost
  • Intuicyjne sterowanie prostą strukturą szybkiego-dostępu; podwójne sterowanie głośnością, potrójne sterowanie brzmieniem, prezencja i reverb
  • Smart Channel zapamiętuje ostatnie położenie gałek we wszystkich czterech kanałach bez konieczności programowania lub zapisywania
  • LEDowe wskaźniki pokazują aktualną pozycję gałek na każdym kanale - idealne rozwiązanie dla zaciemnionych scen

Kontroler nożny GA-FC

Jeśli chcesz trzymać ręce przez cały czas na wiośle, kontroler nożny GA-FC pozwoli obsługiwać Rolanda GA-212 lub GA-112 wprost z podłogi. Podłącz maksymalnie dwa opcjonalne pedały ekspresji (EV-5, FV-500L oraz FV-500H są dostępne dla GA-FC) dla sterowania głośnością i drive, a połączenie z dodatkowo zestawionymi wzmacniaczami zapewnia port Link In/Out. Możliwe jest błyskawiczne przełączanie pomiędzy czterema kanałami i dwoma pętlami, ustawieniami pogłosu, podbicia dźwięku itp...

rogressive Amp

Roland GA-212 i GA-112 posiadają wbudowany nowy, unikalny model wzmacniacza COSM zwany Progressive Amp. Wystarczy proste kręcenie gałką Drive i naciśnięcie przycisku Boost dla płynnego przejścia przez różnorodne krajobrazy dźwiękowe tego nowego wzmacniacza, od brzmienia czystego aż po Super Extreme.

Błyskawiczny Dostęp

Ze wzmacniaczami Roland GA-212 i GA-112, każdy poszukiwany dźwięk znajdziesz szybko i łatwo dzięki ich prostej obsłudze za pomocą tylko dwóch gałek głośności i trzech gałek kontroli brzmienia, prezencji i pogłosu. Seria GA inspiruje szybkim nawigowaniem i płynnością zmian brzmienia.

Smart Channel

Smart Channel to nowa funkcja, która zawsze automatycznie zapisuje ostatnie ustawienia dokonane na panelu i pozwala przywołać cztery typy ustawień za naciśnięciem przycisku. Bez trudu i niepewności - świecące gałki LED zawsze jasno i przejrzyście wskazują pozycję każdego parametru dla czterech pamięci i pomagają wizualnie sprawdzić obecne ustawienia na scenie.

Stylowa Konstrukcja i Świetne Brzmienie

Seria wzmacniaczy Roland GA to wspólne dzieło inżynierów Roland i BOSS R&D, twórców jednych z najlepszych brzmień gitarowych na świecie. Wzmacniacze te oferują najnowsze zdobycze technologii jeśli chodzi o dźwięk, oraz posiadają uproszczone sterowanie i stylowy wygląd. Przyciągaj uwagę z tymi atrakcyjnymi i wytrzymałymi wzmacniaczami, które wyglądają tak samo świetnie jak brzmią.

Pełna specyfikacja wzmacniaczy Roland GA-212 i GA-112 dostępna na stronie www.rolandpolska.pl