Audio Box USB

Newsy
Pozostałe artykuły marki PRESOUNS
Audio Box USB
PreSonus
Audio Box
to uniwersalny interfejs audio łączący się z komputerem za pomocą USB.

Interfejs zasilany jest z USB, tak więc nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego zasilacza. AudioBox dysponuje 2 wejściami mikrofonowo-instrumentalnymi z załączanym napięciem Phantom 48V, 2 symetrycznymi wyjściami TRS, wejściem i wyjściem MIDI, a w zestawie znajduje się program Cubase LE4, zapewniający wszystko to, co jest potrzebne do rozpoczęcia nagrywania i produkowania muzyki.

 

{M4_image 0}

Firma PreSonus Audio była wielokrotnie nagradzana za wysokiej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe stosowane w interfejsach w każdym przedziale cenowym. Przedwzmacniacze wbudowane w interfejs AudioBox zapewniają wysoki poziom parametru "headroom", niskie szumy i duże wzmocnienia, a co za tym idzie gwarantują uzyskanie czystego, pełnego i bogatego brzmienia.

Większość interfejsów USB pracuje w 16-bitowej rozdzielczości i korzysta z konwerterów o zakresie dynamiki nie większym, niż 90dB. To powoduje, że dźwięk jest płaski i pozbawiony energii. Presonus AudioBox korzysta z profesjonalnych konwerterów analogowo-cyfrowych, dysponujących zakresem dynamiki o wartości 102dB, które pracują w rozdzielczości 24-bity. Dzięki temu konwersja jest dokładna, niskoszumowa i jak najbardziej naturalna.

 

{M4_image 1}

Urządzenie zasilane jest bezpośrednio ze złącza USB, zapewniając pełną swobodę użytkowania w dowolnym miejscu - zewnętrzny zasilacz nie będzie zajmować miejsca, dodatkowe kable zasilające nie będą plątać się wokół interfejsu - wystarczy podłaczyć interfejs do złącza USB i już można zacząć nagrywanie.

AudioBox wyróżnia się nie tylko wysokiej jakości komponentami wewnętrznymi, ale także obudową wykonaną z metalu. Gałki także wykonane są z metalu, tak więc interfejs znakomicie nadaje się do pracy w podróży.

Do interfejsu AudioBox dołączone jest oprogramowanie Cubase LE 4 firmy Steinberg. To w pełni wyposażone oprogramowanie pozwalające nagrywać i tworzyć muzykę. Oferuje maksymalnie 48 ścieżek audio, 64 ścieżki MIDI, equalizer na każdym śladzie, wsparcie wtyczek VST i wirtualnych instrumentów, funkcję Time Stretching i Pitch Shifting, odtwarzacz sampli HALionOne [60 instrumentów i 400MB próbek dźwiękowych], kompresor, DualFilter, Distortion, PingPong-Delay, Chorus, Flanger, Phaser, AutoPanner, Vibrato, Rotary, Mono do Stereo i Roomworks SE, DaTube, MIDI Gate, StepFilter, Bitcrusher, Chopper, Metalizer, Ring Modulator, Tranceformer, Grungelizer, Drum Editor i wiele innych funkcji.

Więcej informacji: www.presonus.com oraz www.audiostacja.pl

 

Dystrybutor: Audiostacja s.c.
ul. Nobla 9
03-930 Warszawa
Tel.: (0-22) 616 13 86
Fax: (0-22) 616 13 94
E-mail: info@audiostacja.pl

 

(K. I.)