Ampeg GVT czyli nowa seria lampowych wzmacniaczy

Newsy
Pozostałe artykuły marki AMPEG
Ampeg GVT czyli nowa seria lampowych wzmacniaczy

Nową serię lampowych wzmacniaczy - Ampeg GVT możecie odnaleźć w ofercie firmy Music Info.

Firma Ampeg - legendarny amerykański producent słynący głównie dzięki najlepszym wzmacniaczom basowym na rynku. Nie wszyscy wiedzą, że w bogatej historii firmy nie raz pojawiały się miejsca na doskonałe produkty dla gitarzystów. To właśnie Ampeg odpowiedzialny jest za takie konstrukcje jak Reverbrocket (pierwszy na świecie wzmacniacz wyposażony w pogłos) czy Echo Twin.

Nowa seria dla gitarzystów - GVT zainspirowana jest wzmacniaczami z wczesnych lat 70-tych - modelami V4 i V22, którego używał np. Keith Richards podczas nagrań albumów The Rolling Stones.

Jak zapewnił producent: - GVT wyglądają i brzmią wspaniale - to dla firmy Ampeg nowa era w produkcji wzmacniaczy dla gitarzystów.

Wszystkie wzmacniacze Ampeg GVT zapewniają prawdziwe amerykańskie brzmienie oparte w zależności od modelu na lampach 6L6 lub 6V6. Głośniki w combach i kolumnach to Celestion - modele Tube 10, Seventy 80 oraz Vintage 30. Za korekcję odpowiada legendarna konstrukcja - Baxandall EQ. Zamknięte w solidnych obudowach ze sklejki oraz dopełnione klasycznym designem z lat 70-tych Ampegi GVT dumnie wkraczają na rynek profesjonalnych wzmacniaczy lampowych.