Senger - nowa marka na polskim rynku

Newsy
Senger - nowa marka na polskim rynku

Senger to nowa marka gitar akustycznych. Podstawową ich zaletą poza świetnym wykonaniem i wyglądem jest niespotykanie niska cena mimo wykorzystania takich samych materiałów i technologii jak w znacznie droższych gitarach.

Pierwsza gitara to ta, którą pamięta się całe życie, to ta której się nie sprzedaje mimo rozwinięcia poziomu swoich umiejętności i muzycznych potrzeb lecz zawiesza w pokoju nad łóżeczkiem dziecka jak talizman. Pamiętamy towarzyszące zakupowi pierwszego instrumentu uczucia i pierwsze chwile spędzone na nakłanianiu swoich nieporadnych dłoni do zagrania E-dur i a-moll. Znamy też mękę poranionych przez wysoko umieszczone struny palców i niekończącą się walkę o nastrojenie niestrojącego z definicji instrumentu.

Postanowiliśmy pomóc początkującym gitarzystom przekroczyć granicę między muzyką a ciszą w sposób bezbolesny, nie kaleczący trwale narządu słuchu i motywujący do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Gitary Senger reprezentują wysoką jakość dzięki doświadczeniu uzyskanemu przez nas przy produkcji gitar T.Burton które są jednymi z najbardziej cenionych gitar akustycznych. Każda z gitar Senger bezpośrednio przed wysyłką do klienta jest wyregulowana (a nawet nastrojona!) przez doświadczonych techników co zapewnia precyzyjne ustawienie instrumentu i co za tym idzie jego natychmiastową gotowość do gry.

Wyśmienite, klarowne brzmienie zapewnia świerkowa płyta wierzchnia, a odporna palisandrowa podstrunnica pozwala na codziennie, wielogodzinne granie bez obawy o jej zużycie. Wygodny mahoniowy gryf, precyzyjnie nabite progi i monolityczne klucze pozwalają na utrzymanie stabilnego stroju w każdej pozycji.

Kolejną wielką zaletą są zamontowane przez nas struny: D’Addario EXP z powłoką NanoWeb, która wydłuża ich żywotność nawet czterokrotnie. Opcjonalnie do gitar Senger specjaliści firmy Kisielewski s.c. montują elektronikę Fishman z tunerem chromatycznym. Gitary wykonywane są w wielu wersjach kolorystycznych w wykończeniu na wysoki połysk lub mat.

Więcej informacji na temat marki oraz cennik gitar znajdziecie na stronie:

http://www.kisielewski.com.pl/

(krn)