Nowe dostawy akcesoriów w Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki SAVAREZ
Nowe dostawy akcesoriów w Music Info

Do magazynów firmy Music Info dojechały właśnie dostawy nowych produktów marek Savarez i Gator. Wśród nowych produktów dostępnych na polskim rynku znalazły się m.in. twarde futerały na gitary o niestandardowych kształtach.

Spośród wszystkich firm, francuski Savarez produkuje najszerszą gamę strun do gitary klasycznej. Daje to muzykom komfort możliwości dobrania kompletu strun odpowiadających ich stylowi i technice gry, a równocześnie dopasowanych do właściwości posiadanego instrumentu. Tak niezwykle rozległa oferta jest owocem ponad 22O-letniej tradycji w poszukiwaniach coraz doskonalszych materiałów do produkcji strun o różnych właściwościach mechanicznych i akustycznych.

Dzisiaj Savarez jako jedyny producent strun do gitary klasycznej stosuje własne tworzywa sztuczne najnowszej generacji, niedostępne dla innych wytwórców. Również srebro, używane do produkcji strun Savarez, przygotowywane jest według specjalnej receptury wyłącznie dla tej firmy. Największym jednak sukcesem jest to, że od lat udaje się firmie Savarez osiągnąć zakładany cel - wyjątkowa, niepodważalna pozycja tych strun jest wynikiem ich jakości i doskonałych właściwości, a nie zabiegów marketingowych.

Poszczególne zestawy można podzielić na trzy zasadnicze grupy:

  • strun popularnych, dla muzyków nie zajmujących się graniem na instrumencie zawodowo
  • zestawów z tworzyw tradycyjnych - legendarnej serii 52O, które były ulubionymi strunami
  • wielu pokoleń gitarzystów klasycznych na całym Świecie i nadal pozostają bardzo popularne
  • całej serii kompletów, z których każdy jest poważną innowacją w Świecie strun do gitary.


Te ostanie, wytwarzane z oryginalnych tworzyw Savarez, wytyczają obecne kierunki nieustających działań firmy, których celem jest sprostanie wymaganiom najbardziej wymagających muzyków.

***

Oferta firmy Gator ciągle się powiększa dlatego staramy się nie zapominać o nowościach. W najnowszej dostawie nie zabrakło produktów, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem klientów.

Wśród nowości dostępnych na polskim rynku znalazły się:

  • GPE-LPS-TSA - Najwyższej jakości futerał do gitar elektrycznych typu Les Paul.
  • GWE-ELEC-WIDE - Futerał na gitary elektryczne o szerszym korpusie, idealny do takich instrumentów jak PRS lub ESP Phoenix
  • GW-EXTREME - Twardy futerał na gitary elektryczne o niestandardowym kształcie typu Flying V, Explorer, Dean ML, Jackson, BC Rich Warlock/Mockingbird itp.


Więcej informacji na stronie:

http://www.musicinfo.pl

(krn)