JamVox

Newsy
JamVox
JamVox to nowe narzędzie firmy VOX składające się z miksera i oprogramowania pozwalającego na wycięcie gitary z dowolnego nagrania.

Technologia GXT (Guitar XTraction) pozwala na usunięcie partii gitary z Waszych ulubionych piosenek za pomocą jednego przycisku. Po wybraniu odpowiedniej barwy można grać z ulubionym wykonawcą. Możliwe jest również wyizolowanie z nagrania partii gitarowej, zwolnienie jej bez zmiany wysokości dźwięku i ćwiczenie wraz z nią do perfekcji.

JamVOX daje gitarzystom dostęp do legendarnych wzmacniaczy i efektów poprzez prosty w obsłudze, software'owy interfejs. Firma VOX oddaje do dyspozycji 19 modeli wzmacniaczy i 54 efekty gitarowe, od vintage'owych do nowocześniejszych.

{M4_image 0}

W zestawie znajduje się pełnopasmowy monitor zasilany przez USB oraz dwupłytowy album z 28 utworami do ćwiczeń. Monitor wyposażony jest w dwa trzycalowe głośniki. Na jego panelu przednim znajduje się wejście gitarowe, mikrofonowe, wyjście na słuchawki, wskaźnik poziomu sygnału oraz potencjometry sterujące poziomem sygnału wejścia mikrofonowego i wyjścia.

{M4_image 1}

Więcej informacji: www.voxamps.co.uk

 

Dystrybutor: Mega Music Sp. z o.o.

WWW: www.megamusic.pl

ul. Leśna 15
81-876 Sopot
tel. (0-58) 551 18 82
fax (0-58) 551 18 72
e-mail: biuro@megamusic.pl


 

(K. I.)