Ekskluzywny Warwick

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Ekskluzywny Warwick
Streamer LX LTD 2008 to gitara basowa Warwicka w specjalnej, limitowanej jedynie do 225 sztuk edycji.

Produkująca swe instrumenty w Niemczech firma Warwick, znana z wysokiej jakości gitar basowych, co rok wypuszcza wyjątkową limitowaną edycję specjalną któregoś ze swych modeli. W tym roku firma opracowała wyjątkowo piękny instrument o precyzyjnie dobranych komponentach, noszący nazwę Warwick Streamer LX LTD 2008.

{M4_image 0}

Wystarczy jedno spojrzenie na top instrumentu wykonany z drewna madrona burl, oraz pokrywy przetworników z tego samego materiału, aby stwierdzić, że ten bas jest czymś wyjątkowym. Top z egzotycznego drewna został nałożony na korpus z jesionu bagiennego, wzbogacony wizualnie eleganckimi paskami w układzie ekanga-orzech-ekanga. Na gryfie z klonu falistego znajduje się podstrunnica z hebanu tygrysiego z customowym markerem "Eagle" na XII progu.

Gitara posiada dwa podwójne przetworniki J firmy MEC, z których każdy posiada indywidualne przełączniki pozwalające na uzyskanie trzech różnych brzmień poprzez rozłączanie cewek. Dzięki temu nie jest problemem uzyskanie tłustego, oldschoolowego brzmienia, jak również czystego, nowoczesnego soundu, idealnego do gry slapem i tappingiem.

Instrument jest ściśle limitowany (225 sztuk), a więc można się spodziewać, że wkrótce uzyska status kolekcjonerski.

{M4_image 1}

Więcej informacji: www.warwickbass.com

 

Dystrybutor: WARWICK PL
WWW: www.warwick.plul. Flory 7/18a
00-586 Warszawa
tel. (022) 646-60-05
faks (022) 646-60-06

 

(K. I.)