Nowe modele gitar Washburn w przystępnych cenach

Newsy
Nowe modele gitar Washburn w przystępnych cenach

Jak poinformowała nas firma Music Info, dystrybutor marki Washburn, w ich ofercie pojawiły się właśnie nowe modele gitar elektrycznych i akustycznych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Instrumenty z serii WIN to obecnie najpopularniejsze gitary Washburn na polskim rynku. Oferta firmy ciągle się poszerza, pojawiają się nowe modele o coraz bardziej zróżnicowanych kolorach, gatunkach użytego drewna i osprzęcie.

W ofercie Music Info znajdziecie m.in. modele WIN 14, które od podstawowych wersji tych instrumentów odróżnia piękny klon płomienisty na topie oraz wykończenie w kolorach Flame Transparent Red oraz Flame Vintage Sunburst.

Specyfikacja:

  • Korpus wykonany z lipy,
  • podstrunnica z palisandru,
  • bolt on-gryf klonowy wkręcany,
  • skala 24.75",
  • 22 progi,
  • mostek: Tune-O-Matic, S
  • top tailpiece,
  • Klucze typu die-cast tuners,
  • pickupy Washburn w układzie HH,
  • Kolor: Flame Vintage Sunburst lub Flame Transparent Red.


Sugerowana cena detaliczna: 750 zł

***

W najnowszej dostawie gitar Washburn nie zabrakło również akustycznych nowości. Zapraszamy do zapoznania się z gitarami akustycznymi z serii WD - instrumentami o doskonałym stosunku ceny do jakości. Staranny dobór gatunków drewna, nienaganne wykonanie, wysokiej klasy elektronika w modelach elektroakustycznych powinny zadowolić większość początkujących miłośników akustycznego brzmienia.

Washburn WD 5 S (B) - sugerowana cena detaliczna: 725 zł

Specyfikacja:
Gitara akustyczna 6-strunowa typu Dreadnought z serii "Black Knight". Płyta wierzchnia z litego świerku - (Sitka spruce), płyta tylna i boki z drewna lipowego. Gryf mahoniowy, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Rozeta z masy perłowej abalone, białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Wykończenie na wysoki połysk. Kolor: czarny.

Washburn WD 5 SCE (B) - sugerowana cena detaliczna: 940 zł

Specyfikacja:
Gitara elektroakustyczna 6-strunowa typu Dreadnought z serii "Black Knight" z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Sitka spruce), płyta tylna i boki z drewna lipowego. Gryf mahoniowy, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Rozeta z masy perłowej abalone, białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Wykończenie na wysoki połysk. Elektronika MET-07 z tunerem. Kolor: czarny.

Washburn WD 7 S (ACS) - sugerowana cena detaliczna: 725 zł

Specyfikacja:
Gitara akustyczna 6-strunowa typu Dreadnought. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z drewna catalpa. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Wykończenie na wysoki połysk. Kolor: antique cherry sunburst.

Washburn WD 7 SCE (ACS) - sugerowana cena detaliczna: 940 zł

Specyfikacja:
Gitara elektroakustyczna 6-strunowa typu Dreadnought z podcięciem cutaway. Płyta wierzchnia z litego świerku - (Alaskan Sitka), płyta tylna i boki z drewna catalpa. Gryf mahoniowy o matowym wykończeniu, mostek i podstrunnica z palisandru. Siodełko wykonane z kości. Białe ożyłkowanie korpusu, podstrunnicy i główki. Chromowane klucze Die-Cast. Wykończenie na wysoki połysk. Elektronika MET-07 z tunerem. Kolor: antique cherry sunburst.

(krn)