V-Pick Medium Pointed

Newsy
V-Pick Medium Pointed
Firma V-Pick wprowadziła do sprzedaży nowy model kostek. Jak zapewnia nas producent - kostki te zmienią Wasze życie raz na zawsze.

{M4_image 0}Model "Medium Pointed" to nowość w ofercie firmy.

Kostki V-Pick wykonane są z materiału, który nie ślizga się w palcach, jak można by przypuszczać po jego gładkiej powierzchni. Wręcz przeciwnie, wydają się kleić do ręki, co udowadnia producent trzymając kilka sztuk na dłoni ustawionej prostopadle do ziemi (z tyłu widoczna jest ściana siedziby firmy V-Pick).

Jednakże największą zaletą kostek V-Pick "Medium Pointed" jest brzmienie. Jak mówi producent, dźwięk jest dzięki nim głośniejszy, mocniejszy, bardziej nasycony harmonicznymi. Szczególną różnicę słychać na strunach wiolinowych - wydaje się, jakby kostka wydobywała z nich jeszcze więcej dźwięku. Niskie nuty zyskują na klarowności. W interesujący sposób uwypuklony zostaje wyższy środek, dzięki czemu gitara jest lepiej słyszalna w miksie.

{M4_image 1}

Firma V-Pick ma już na swoim koncie kilka oryginalnych kostek. Wydawało Wam się, że 3mm Stubby to gruba kostka? Błąd. Zdjęcie poniżej przedstawia piórko o grubości 9,66mm, noszące bardzo trafną nazwę: "Insanity".

{M4_image 2}

Więcej informacji: www.v-picks.com

 

(K. I.)