Seymour Duncan prezentuje Gus G. FIRE Blackouts System

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Seymour Duncan prezentuje Gus G. FIRE Blackouts System

Nowy system pickupów sygnowany przez Gusa G., gitarzystę w zespole Ozzy'ego Osbourne'a, to innowacyjne połączenie najlepszych cech pasywnych przetworników i aktywnego systemu podbicia sygnału.

Głównymi składnikami Gus G. FIRE Blackouts System są dwie charakterystyczne przystawki typu humbucker o niskim poziomie zakłóceń na wyjściu oraz podwójny, aktywny preamp BMP-1 będący siłą napędową tego setu. Oprócz przystawek i preampu (zintegrowanego z potencjometrem głośności) w skłąd zestawu wchodzą 3 potencjometry 25k dla tych gitarzystów, którzy przesiadają się z pasywnych pickupów, gniazdo oraz klips do baterii.

Ogromną zaletą przystawek Blackouts jest opracowana przez inżycnierów metoda na przesyłanie w układzie symetrycznego sygnału - dzięki temu pickupy te posiadają niższy poziom szumów na wyjściu (o ok. 12-14db), więcej dolnych i wysokich częstotliwości w paśmie i zdecydowanie wyższy poziom sygnału niż inne przetworniki aktywne.

Dzięki unikatowemu połączeniu mocy preampu i wysokiej jakości magnesów Alnico 5 w przetwornikach nowy system sygnowany przez Gusa G. trafi idealnie w gusta gitarzystów poruszających się w stylistykach rocka, hard-rocka czy metalu. Na oficjalnej stronie Seymour Duncan czytamy nawet, że "jest to najbardziej organicznie brzmiący zestaw aktywnych pickupów jaki kiedykolwiek powstał".

A co sądzi główny zainteresowany? Poniżej krótka wypowiedź Gusa:

"Ten system to naprawdę niesamowite połączenie masywnego tonu, uderzenia i przesteru Blackoutów z wyjatkowo bogatym dźwiękiem moich ulubionych pasywnych przetworników. System reaguje idealnie na mój sposób kostkowania, wpasowuje się w mój styl gry... Jeszcze nigdy nie grałem na tak niesamowitych aktywnych pickupach".

Poniżej oficjalna prezentacja nowych przystawek przygotowana przez Gusa:

Szczegółowe informacje na temat nowego systemu pickupów Gusa G znajdziecie na stronie:

http://www.seymourduncan.com/gusg/

(krn)