Nowa dostawa gitar marki DBZ Guitars

Newsy
Nowa dostawa gitar marki DBZ Guitars

Firma PPHU Prusakowski, dystrybutor gitar marki DBZ Guitars poinformował nas właśnie o nowej dostawie niedostępnych wcześniej na polskim rynku modeli Imperial wyposażonych w ruchomy mostek Bigsby.

Sugerowana cena detaliczna modelu Imperial to 2899 zł. Z tą samą dostawą przyjechały również najniższe modele - Barchetta LT ze stałym mostkiem lub Floyd Rose w cenie od 1199 zł.

Gitary elektryczne z serii Imperial charakteryzują się niespotykaną budową - korpus dzięki zwiększonym rozmiarom i odpowiedniej charakterystyce drewna zapewnia interesujące, głębokie brzmienie. Gitara adresowana jest przede wszystkim do muzyków jazzowych i bluesowych, ale fani innych brzmień również znajdą tutaj coś dla siebie. Gitary występują w wersji z mostkiem Tune-o-matic. Humbackery DBZ posiadają opcję rozłączania cewek (push/pull). Gryf wklejany.

Barchetta to gitary dla zwolenników mocniejszego brzmienia. Dostępne są w wielu opcjach - z mostkiem Tune-o-matic i Floyd Rose, z pickupami DBZ lub aktywnymi EMG. Tylko w najprostszej wersji gryfy gitar są przykręcane.

Więcej informacji znajdziecie na stronach DBZ Guitars:
http://www.dbzguitars.pl
https://www.facebook.com/pages/DBZ-Guitars-Polska/116136981767204

(krn)