Gitarzysta na Facebooku - coś się dzieje...

Newsy
Gitarzysta na Facebooku - coś się dzieje...

Serwis Magazynu Gitarzysta to wszystko co związane z gitarami: od nowości branżowych i testów, przez część dydaktyczną, po działalność patronacką i jedno z największych for gitarowych w polskim internecie. Co ciekawe Magazyn Gitarzysta to również największa i najaktywniejsza gitarowa społeczność na polskim Facebooku (6666 fanów)!

Magazyn fanów gitary... Opisy nowości, wnikliwe testy najnowszego sprzętu: instrumentów, procesorów efektów, wzmacniaczy; część o charakterze dydaktycznym, w skład której wchodzi analiza stylu, cykliczne warsztaty tematyczne, wywiady z czołowymi muzykami i zespołami.

Wszystkie te cechy sprawiają, że zarówno Magazyn Gitarzysta w formie papierowej jak i serwis internetowy osiągnęły niezwykłą popularność wśród społeczności polskich gitarzystów - zawodowych muzyków jak i amatorów. Możemy pochwalić się jeszcze czymś...

Fanpage Gitarzysty to z pewnością największa, a na pewno najaktywniejsza grupa internautów interesująca się gitarą (i wszystkim co z nią związane) na polskim Facebooku.

To właśnie dzięki TEJ STRONIE wielu z Was dowiaduje się na bieżąco o nowościach z branży gitarowej i muzycznej. Na fanpage'u toczą się często zażarte dyskusje na tematy aktualnie przez nas poruszane (nowości płytowe, sprzętowe, koncertowe) jak również ogłaszane są dziesiątki konkursów z ciekawymi, muzycznymi nagrodami.

Właśnie dzisiaj fanpage Magazynu Gitarzysta doczekał się 6666 fana! Wielkie dzięki za Wasze wsparcie, zaangażowanie, aktywność, komentarze, pytania...

Czasami Wasza twórczość naprawdę nas zaskakuje - mała próbka poniżej:

Następnym naszym celem jest liczba 10000 fanów, więc zabieramy się do pracy! A Wy odwiedzajcie nas często, zarówno na Facebooku, jak i w naszym serwisie internetowym.

Nie zapominajcie o prenumeracie Gitarzysty (http://avt.pl/prenumerata/drukowane) oraz w razie jej braku o comiesięcznych wizytach w kioskach bądź Ulubionym Kiosku!

(krn)