Guitar Rig XE/Session

Newsy
Guitar Rig XE/Session
Firma wprowadza do sprzedaży dwa nowe produkty: Guitar Rig XE oraz Guitar Rig Session

Pierwszy z nich to oprogramowanie oparte na sprawdzonych algorytmach z Guitar Rig 3, w którym zastosowano opatentowaną technologię firmy zwaną "Dynamic Tube Response Technology". Guitar Rig XE zawiera pięć modeli wzmacniaczy lampowych, dwanaście typów kolumn głośnikowych, mikrofony i dwadzieścia jeden efektów typu "stomp-box". Komponenty te, tak jak te istniejące realnie, mogą być łączone w dowolny, wybrany przez użytkownika sposób.

{M4_image 0}

Drugi z produktów - Guitar Rig Session - to tandem składający się z oprogramowania Guitar Rig XE oraz interfejsu i/o wykorzystującego port USB komputera. Oferuje on próbkowanie o głębokości 16 lub 24-bit i częstotliwości 44.1, 48, 96 lub 192kHz. Umieszczony wewnątrz solidnej aluminiowej obudowy układ z pewnością przetrwa pracę w każdych warunkach. Na jego frontowym panelu znajdują się: wejście mikrofonowe XLR, dwa wejścia instrumentalno liniowe z niezależną korekcją GAIN, przełącznik instrument/linia, wejście słuchawkowe wraz z potencjometrem głośności, potencjometr kontrolujący poziom sygnału na wyjściu interfejsu. Z tyłu urządzenia umieszczono dwa wyjścia, Kensington Security Lock, port USB oraz przełącznik zasilania fantomowego 48V. Na górnej powierzchni obudowy zamontowano diody informujące o aktywności wejść i zasilania fantomowego.

{M4_image 1}

Zgodnie z polityka firmy, Guitar Rig Session adresowane są głównie (lecz nie tylko) do użytkowników rozpoczynających swą przygodę z wirtualnym sprzętem gitarowym. Nieskomplikowana i intuicyjna obsługa sprawia, że używanie dającego ogromne możliwości Guitar Rig jest w zasadzie równie proste co podłączenie gitary kablem do tradycyjnego wzmacniacza. Według zapewnień producenta nowe produkty mają być dostępne od Czerwca.

Więcej: www.native-instruments.com oraz www.audiofactory.pl

 

Dystrybutor: Audio Factory
e-mail: info@audiofactory.pl
ul. Emilii Plater 47
00-118 Warszawa
tel: (22) 8261889
fax: (22) 8279572