Sklep mrock.pl obchodzi trzecie urodziny

Newsy
Sklep mrock.pl obchodzi trzecie urodziny

Witryna mrock.pl to sklep internetowy oferujący ręcznie wykonywane i malowane miniaturki instrumentów (gitar i perksuji) słynnych muzyków. Z okazji trzecich urodzin serwisu mrock przygotował dla swoich klientów atrakcyjny rabat.

Sklep mrock.pl to jedyne miejsce w Polsce, w którym znajdziesz tak bogaty wybór najwyższej jakości gadżetów muzycznych w postaci miniaturek instrumentów - od gitar Elvisa Presleya i Johna Lennona z The Beatles, poprzez Kirka Hammeta i Jamesa Hetfielda z zespołu Metallica, aż po rozbudowany zestaw perkusyjny Stewarta Copelanda z The Police. Miniaturki instrumentów doskonale nadają się na nietypowy prezent dla miłośników muzyki rock i metal.  

Nasi koledzy z mrock.pl zaczynają świętować 3 urodziny swojego serwisu z miniaturkami gitar i perkusji. Z tej okazji do niedzieli (16 października) wszystkie modele miniaturek instrumentów sprzedawane będą z 15-procentowym rabatem. To niepowtarzalna szansa na zakup unikalnych gadżetów muzycznych tak tanio!

W listopadzie w sklepie mrock.pl pojawią się nowe modele miniaturek gitar, w tym model gitary Adama Nergala Darskiego, który jest do wygrania w specjalnym konkursie Gitarzysty.

Więcej informacji oraz pełną ofertę modeli znajdziecie pod adresem:

http://mrock.pl/

Na biurko jak znalazł!

(krn)