Nowości SICA

Newsy
Nowości SICA
Nowa oferta firmy to głośniki z serii do systemów nagłaśniających i kolumn basowych.
Włoska firma SICA, jeden z wiodących producentów głośników neodymowych, przedstawiła swoją najnowszą kolekcję głośników na tegorocznych targach Musikmesse.

Zupełnie nowa oferta to głośniki z serii "K" i "N", które przeznaczone są do systemów nagłaśniających ogólnego stosowania oraz seria "B" dedykowana specjalnie do budowy instrumentalnych kolumn basowych. Cechą charakterystyczną tych głośników jest ich mała waga przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów akustycznych. Konstrukcja ramy głośnika jest odlewem wykonanym z lekkich i sztywnych materiałów; specjalny układ chłodzenia pozwala na bardzo dobre odprowadzanie ciepła wydzielanego przez cewkę głośnikową.

{M4_image 0}

W ofercie głośników "K-series" znajdziemy idealne rozwiązania do konstrukcji kolumn głośnikowych dużej mocy - głośniki z cewką 3 i 4 calową do 1400W. "N-series" jest zalecana do budowy systemów PA średniej mocy. "B-series" to głośniki opracowane specjalnie z myślą o zastosowaniu do budowy gitarowych kolumn basowych. Charakteryzują się dużym maksymalnym wychyłem membrany umożliwiającym swobodne odtwarzanie impulsów dynamicznych, co ma wielkie znaczenie w tego typu kolumnach głośnikowych.

SICA od wielu lat współpracuje z takimi światowymi producentami takimi jak: AER, ASHDOWN, DAS, FBT, FENDER, HUGHES & KETTNER, LEM, LANEY, KOCH, MARK BASS, MESA BOOGIE, PEAVEY, ROLAND.

Więcej informacji: www.sica.it i www.box.com.pl

 

Dystrybutor: Box Electronics
ul. Cieszyńskiego 4
81-881 SOPOT