Kapodastry Gt7h

Newsy
Pozostałe artykuły marki G7th
Kapodastry Gt7h
Kapodastry Gt7h, uważane za jedne z najlepszych na świecie, poszerzyły ofertę firmy Firma Muzyczna.
Wśród użytkowników Gt7th wymienić można m. in.: Erica Claptona czy Tommiego Emmanuela! G7th to absolutny high-end w tej branży. Każdy z kapodastrów G7th posiada dożywotnią gwarancję.

Na dzień dzisiejszy w ofercie dostępne są trzy modele: topowe G7th Performance, G7th Classical Performance oraz nieco tańszy G7th Nashville Silver.

Zasada działania G7th Performance: przekładnia sprężynująca składa się zaledwie z trzech elementów - ze stałej osi, osi poruszającej się oraz sprężyny. W momencie ruchu "rozwierającego", sprężyna zaciska się wokół osi blokując je. Ruch "zaciskający" nie powoduje blokowania i jest płynny. Naciskając na odpowiedni przycisk, sprężyna luzuje się i odblokowuje mechanizm przekładni umożliwiając zdjęcie kapodastra. Piękno tego rozwiązania polega na tym, że można płynnie regulować stopień zacisku i dostosować go do progu, na którym zaciskamy kapodaster!

Kapodaster G7th Nashville Silver to najnowsze dziecko w rodzinie G7th. Nashville bazuje na sprężynie, jest jednak lżejszy, łatwiejszy i szybszy w obsłudze od produktów konkurencyjnych. Do tego należy doliczyć jeszcze wspaniały wygląd i dbałość o szczegóły - cechę charakterystyczną dla G7th - i chyba mamy zwycięzcę w tej klasie cenowej!

{M4_image 0}
{M4_image 1}

Dystrybutor: Firma Muzyczna
WWW: www.firmamuzyczna.pl
ul. Nowohucka 47/24
30-728 Kraków
tel. +48 607 803 593 / +48 694 713 732