Basy Sandberg

Newsy
Pozostałe artykuły marki SANDBERG
Basy Sandberg
Na to hasło wielu basistom robi się gorąco. Dzięki Audiostacji czeka nas prawdziwy upał - basy tej firmy są wreszcie dostępne w Polsce!
Gitary Sandberg są już dostępne w sprzedaży, dzięki dystrybutorowi marki - Audiostacji.

W Sandbergu nie ma miejsca na oszczędność kosztem jakości produktów, dlatego wszystkie takie czynności jak kształtowanie gryfu, nabijanie progów, nadawanie właściwej formy korpusowi i polerowanie wykonywane są ręcznie przez ściśle wykwalifikowanych lutników.

Produkcja odbywa się w Niemczech. Oprócz samodzielnie zaprojektowanych mostków i przetworników, Sandberg stosuje w swoich instrumentach wysokiej jakości komponenty innych uznanych niemieckich producentów - jak Delano i Häussel. Inne części, jak na przykład przedwzmacniacze Glockenklang, są wytwarzane zgodnie ze specyfikacją firmy.

To właśnie ta dbałość o szczegóły sprawia, że basy Sandberg tak doskonale leżą w dłoni. Pracownicy Sandberga mają nie tylko doświadczenie w wytwarzaniu instrumentów, ale są jednocześnie aktywnymi muzykami, potrafią więc doskonale ocenić grywalność swoich produktów z punktu widzenia muzyka.

Wszelkie informacje o nowych produktach (szczegóły techniczne, ceny, dostępność) dostępne są na stronach firmy.

{M4_image 0}
{M4_image 1}
{M4_image 2}
{M4_image 3}
{M4_image 4}

Dystrybutor: Audiostacja
WWW: www.audiostacja.pl

ul. Nobla 9
03-930 Warszawa
tel (+48 22) 616 13 86
fax (+48 22) 616 13 94