Od września w djSHOP.PL kupisz też gitarę

Newsy
Od września w djSHOP.PL kupisz też gitarę

Pierwszy na rynku e-sklep oferujący sprzęt stricte dla DJ-ów stawia kolejny, milowy krok poszerzając swoją ofertę o sprzęt dla gitarzystów. Oferta gitarowa sklepu będzie jednak bardzo mocno wyselekcjonowana pod kątem klienta, dla którego gitara staje się kreatywnym instrumentem w parze z efektem, looperem, syntezatorem czy odpowiednim softem.

Podczas swojej dziesięcioletniej historii djSHOP.pl wyznaczał ścieżki, którymi podążała branża muzycznego e-handlu na naszym rodzimym podwórku. Sklep ten ściśle podążał za trendami, by sukcesywnie poszerzać swoją ofertę, będąc zawsze krok do przodu względem głównego nurtu.

Obok nagłośnienia i oświetlenia jako pierwszy sklep forDJs zaoferował swoim klientom produkty związane z produkcją i studiem. Jak pokazał czas był to strzał w 10-tkę i obecnie trudno znaleźć na rynku sklep, który obok sprzętu DJ nie posiadałby produktów dla producentów muzycznych.

Dzisiaj djSHOP.pl stawia kolejny krok poszerzając swoją ofertę o sprzęt dla gitarzystów, jednak bardzo mocno wyselekcjonowany pod kątem klienta. Zatem jeśli szukasz pokręconych, nowatorskich rozwiązań, robiących z gitary chociażby MIDI kontroler, czy syntezator lub jeśli chcesz eksperymentować z brzmieniem i nowatorską aranżacją zapraszamy do odwiedzenia strony:

www.djSHOP.pl

(krn)