Ashdown Little Giant

Newsy
Pozostałe artykuły marki ASHDOWN
Pomimo kieszonkowych rozmiarów i małej wagi, nowe wzmacniacze Ashdown Little Giant 350 i 1000 to prawdziwe uderzenie mocy, brzmienia i bogactwa funkcji.
Wzmacniacze Ashdown Little Giant zmieszczą się nawet w kieszeni od pokrowca na gitarę i mają relatywnie niewielką wagę (2,99 kg lub 3,49 kg). Zarówno wersja 350 W (zielona) jak i 1000 W (pomarańczowa) mają te same wymiary: 19,5 x 6,6 x 30,9 cm (z wbudowanym zasilaczem) i wyposażone są w te same najważniejsze funkcje: przełącznik dla instrumentów aktywnych i pasywnych, parametryczny korektor dla precyzyjnej kontroli barwy, przełączniki Deep i Shape "rasujące" brzmienie, przełącznik korektora in/out oraz potencjometry sterujące poziomem wysterowania przedwzmacniacza i ogólnym poziomem głośności.

Równie imponująco przedstawia się tylni panel wzmacniaczy. Znajduje się tam wyjście symetryczne z przełącznikiem pre/post, wyjście i wejście pętli efektów, wejście i wyjście liniowe oraz dwa wyjścia kolumnowe typu kombo jack / speakon.Podłączony do dobrej kolumny basowej Mały Gigant ożyje dając pełne brzmienie i niesamowitą dynamikę, zupełnie niewspółmierną do swoich kompaktowych rozmiarów i wagi.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Ashdown Engineering w Polsce jest firma SoundTrade.