Nowości u Warwicka

Newsy
Seria nowych slide Dunlop Blues Bottle, nowa wersja znanego i popularnego wzmacniacza basowego ProFet3.3. oraz Dunlop TS-1 Tremolo: te nowości pojawiły się w ofercie firmy Warwick.

Dunlop Blues Bottle Slides

Seria nowych Slide Dunlop Blues Bottle przenoszą nas w czasy “good ‘old Mississippi river", kiedy prawdziwi mistrzowie bluesa używali buteleczek po medykamentach do gry techniką slide. Było to brzmienie, które ukształtowało korzenie współczesnej muzyki bluesowej. Dunlop Blues Bottle Slides wykonane są z dmuchanego i wytrzymałego szkła Pyrex. Rezultat to pełne i doskonałe brzmienie. Wyważony i zamknięty koniec slide zapewnia bardzo dobry balans i komfort gry. Dunlop blues bottle slide dostępne są w kolorach niebieskim, czerwonym, żółtym i sunburst, o grubości ścianek regular, w rozmiarach medium i large.
{IMG:blues_bottle_slides_12032008.jpg}

Warwick ProFet 3.3

Producent najwyższej jakości gitar basowych i wzmacniaczy, firma Warwick, przedstawia nową wersję znanego i popularnego wzmacniacza basowego ProFet3.3. Od początku istnienia serii Profet , producent postawił sobie za cel stworzenie wysokiej jakości, mocnego i łatwego w obsłudze wzmacniacza basowego. Wielka popularność, którą cieszy się seria ProFet, utwierdziła nas w przekonaniu, że założona koncepcja sprawdziła się. Nowa wersja ProFet 3.3 posiada moc ( pełne 300W!) i utrzymana jest w formie prostego w obsłudze wzmacniacza typu head. Sekcja korekcji urządzenia jest na tyle prosta i przyjazna użytkownikowi, że większość basistów będzie w stanie uzyskać wymarzone brzmienie bez zaglądanie w instrukcję obsługi. Wzmacniacz posiada również doskonałą sekcję kompresora i nowatorski, adaptacyjny system kontroli głośności.
{IMG:profet_12032008.jpg}

Dunlop MXR Stereo Tremolo

Dunlop TS-1 to jeden z najlepszych efektów tremolo na rynku od ponad dekady. Zawdzięcza to w pełni analogowemu obwodowi i ciepłemu, magicznemu brzmieniu. Nowe MXR M-159 Tremolo przejęło wszystkie cechy poprzedniej, legendarnej wersji urządzenia, takie jak: kontrola parametrów i doskonałe brzmienie - jedyna różnica to mniejsze wymiary, idealnie dopasowane do użycia w pedalboardach. MXR M-159 Tremolo zasilane jest napięciem 18 V, które zapewnia duży headroom- gwarantuje to osiągnięcie bogatego , czystego brzmienia, pozbawionego niepożądanych szumów. Efekt posiada bogate możliwości konfiguracji połączeń (input/output) - hipnotyczne, pulsujące tremolo pracować może w trybie mono, może być również wysłane na 2 wzmacniacze w stereo, z efektem ping pong (z lewej do prawej strony pomiędzy dwoma wzmacniaczami) co zapewnia potężne, przestrzenne brzmienie.
{IMG:tremolo_12032008.jpg} Dodatkowe szczegóły na stronie: www.warwick.pl