Gitarzysta grupy Soilwork wybrał Regiusa 6

Newsy
Gitarzysta grupy Soilwork wybrał Regiusa 6

Szwedzka formacja Soilwork bez wątpienia należy do zespołów, których twórczości nie trzeba specjalnie przedstawiać. Sylvain Coudret, gitarzysta tej grupy, stał się niedawno posiadaczem specjalnie dla niego wykonanego Regiusa firmy Mayones w krwisto czerwonym wykończeniu.

Sylvain Coudret dołączył do grupy Soilwork w 2008 roku po odejściu wieloletniego gitarzysty Ola Frenninga. Początkowo Coudret nie stanowił integralnej części zespołu, lecz jedynie wspomagał go podczas pracy w studio i na koncertach. Najnowszy album "The Panic Broadcast" jest pierwszy krążkiem Soilwork z Sylvianem w składzie.

W maju Coudret skontaktował się z firmą Mayones i poprosił o wykonanie dla niego krwiście czerwonego Regiusa 6. Po kilku tygodniach otrzymał swoje nowe wiosło akurat przed wyruszeniem w kolejną europejską trasą promującą ostatnie dokonanie Szwedów z Soilwork.

"Koncerty idą wyśmienicie a gitara sprawuje się bez zarzutu. Świetnie leży w rękach i jest wyjątkowo wygodna podczas gry, uwielbiam ją" - mówił Sylvain już po kilku dniach obcowania z nowym wiosłem.

Soilwork znajduje się obecnie w trasie, po której zakończeniu Sylvain planuje zamówić kolejną podrasowaną gitarę Mayones.

Kolejny znakomity gitarzysta docenił polskie gitary. Pogratulować wyboru.

(krn)