Magiczne struny DR do akustyka

Newsy
Magiczne struny DR do akustyka

Firma DR Strings poszerzyła swoją ofertę o zupełnie nowe powlekane struny do gitar akustycznych - Dragon-Skin Clear Coated Acoustic. Jak zapowiada producent, mimo zastosowania specjalnej warstwy ochronnej struny te brzmią zupełnie jak niepowlekane.

Jedną z tegorocznych nowości DR są zupełnie nowe struny do gitar akustycznych. DR Strings Dragon-Skin Clear Coated Acoustic to (jak sugeruje nazwa) 'magiczna' seria. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii udało się inżynierom DR skonstruować struny, które zachowują wszystkie właściwości 'niepowlekanych', mimo że posiadają warstwę ochronną K3 Coating.

Produkty z linii Dragon-skin Clear zostały tak zaprojektowane by zminimalizować ilość niechcianych przydźwięków, zwiększyć głośność i uwydatnić artykulację setów strun. Dzięki temu oferują one niespotykane dotąd w setach powlekanych właściwości, które na pewno spodobają się miłośnikom akustycznych dźwięków.

Właściwości DR Dragon-skin Clear:

  • struny do gitar akustycznych ze specjalną powłoką K3 Coating,
  • materiał: fosfor / brąz,
  • wyjątkowo głośne i czyste brzmienie bez przydźwięków,
  • dostępne w setach 6-strunowych,
  • rozmiary: DSA-11 (11-50), DSA-12 (12-54), DSA-13 (13-56).


Z opinii tych, którzy mieli już okazję grać na nowych 'DRach' wynika jasno: Dragon-skin Clear to struny powlekane, które brzmią zupełnie jak te bez powłoki ochronnej.

(krn)