Statywy gitarowe RockStand

Newsy
Rogi pokoju doskonale nadają się do ustawienia pojedynczego statywu na gitarę lub bas, lecz sprawa komplikuje się jeśli potrzebujemy postawić tam więcej instrumentów.
{IMG:rockstand18122007.jpg}

Statywy gitarowe RockStand Multi-Guitar Stand Corner Flat Pack na 5 lub 7 instrumentów
Rogi pokoju doskonale nadają się do ustawienia pojedynczego statywu na gitarę lub bas, lecz sprawa komplikuje się jeśli potrzebujemy postawić tam więcej instrumentów. Tak było do teraz! Twój ulubiony producent najwyższej jakości innowacyjnych statywów gitarowych - RockStand by Warwick - zaprezentował nowy statyw "Corner Flat Pack", który potrafi czynić niewyobrażalne rzeczy - zaokrągla rogi! Zaokrąglony kształt statywu pozwala na ustawienie go w każdym rogu pokoju i przechowywanie nawet kilku instrumentów. Istnieje również możliwość ustawienia 4 statywów Rockstand "Corner Flat Packs", formując okrąg! Jest to niebywale wygodny i użyteczny statyw - niezależnie od tego w jaki sposób zostanie ustawiony.

Chroniony patentem statyw RockStand "Corner Flat Pack" dostępny jest w wersjach przeznaczonych na 5 lub 7 gitar. W celu ochrony wykończenia gitar wszystkie powierzchnie statywu stykające się z instrumentem posiadają warstwę pianki ochronnej. Stabilna, składana konstrukcja statywu zapewnia mobilność i nie sprawia problemów podczas transportu. Złożenie statywu jest bardzo łatwe - w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne części i narzędzia. Pięć antypoślizgowych gumowych nóżek pozwala na stabilne ustawienie statywu; 3 przednie nóżki posiadają możliwość regulacji. Wyobraźnia nie zna granic: okrąg to nie jedyna opcja ustawienia kilku statywów - użyj swojej wyobraźni i ustaw je we własnym unikalnym stylu! Zamień prostą czynność ustawienia gitar w swoim domu w sztukę!

www.warwick.de