Musikmesse 2011: zrób sobie gitarę Sunsmile

Newsy
Musikmesse 2011: zrób sobie gitarę Sunsmile

Samemu złożyć sobie wiosło? Czemu nie... Na rynku pojawiają się firmy oferujące gotowe zestawy, w których znajdziemy wszystkie elementy do budowy gitary. Naszej redakcji na targach Musikmesse wpadło w oko stoisko jednego z takich producentów - SSMII.

Liaocheng Sunsmile Musical Instrument Inc. to jeden z największych producentów instrumentów w Chinach. A jak wiemy Chiny to duży naród, więc i instrumentów wiele potrzeba. Konstruktorzy z SSMII postanowili przekazać w dłonie muzyków ostatni etap tworzenia i tak oto powstały zestawy typu 'zrób to sam'.

Ze względu na niską cenę, niezwykle interesujące są specjalne zestawy do samodzielnego złożenia i wykończenia - kształt główki zależy tu od fantazji przyszłego właściciela, tak samo jak rodzaj i kolor lakieru. W każdym zestawie znajduje się niezbędny osprzęt.

Należy wspomnieć, że firma SSMII ma za sobą 18 lat doświadczeń w zaopatrywaniu całego świata w gitary wzorowane na najsłynniejszych klasycznych i nowoczesnych konstrukcjach. W swoich instrumentach łączy więc wieloletnie doświadczenie i ciekawe pomysły co nam, odbiorcom, bardzo odpowiada.

Więc może i my 'wystrugamy' swoją gitarę?

Więcej informacji: www.ssmii.com

(krn)