Spotkanie z Chrisem Broderickiem odwołane

Newsy
Spotkanie z Chrisem Broderickiem odwołane

Management zespołu Megadeth odwołał spotkanie, które miało odbyć się przed koncertem w Łodzi - poinformował dystrybutor marki Jackson, firma Aplauz.

Jakiś czas temu pisaliśmy o spotkaniu dla fanów z gitarzystą Chrisem Broderickiem, które miało odbyć się przed koncertem Megadeth w łódzkiej Arenie. Z przykrością informujemy, że management zespołu odwołał to spotkanie.

Organizatorzy postanowili jednak wynagrodzić tę niespodziewaną zmianę planów wszystkim, którzy wybierali się do Łodzi by zobaczyć się z Chrisem. Fani będą mogli wygrać bilety na koncert grup Megadeth, Slayer i Vader, który odbędzie się 11.04.2011.

Wystarczy wejść na stronę www.aplauzaudio.pl, www.facebook.com/FenderPolska lub nową stronę Jackson Guitars Polska na Facebooku i wziąć udział w konkursie. Spośród osób, które odpowiedzą, dlaczego to właśnie oni powinni dostać bilet, wytypujemy zwycięzców. Liczba biletów pozostaje póki co tajemnicą.

Część biletów rozdają także Salony Muzyczne Riff, jako że właśnie w Riffie Łódź miało się odbyć spotkanie. Aby dowiedzieć się, jak zdobyć bilety, trzeba odwiedzić stronę www.riff.net.pl lub profil Riffu na Facebooku.

(krn)