Flota zjednoczonych sił

Newsy
Kirk Hammett Signature Line. Firma Randall Amplifiers oficjalnie ogłosiła zjednoczenie sił z gitarzystą zespołu Metallica - Kirkiem Hammettem.
{IMG:kirkhammett_b.jpg}

Kirk Hammett Signature Line. Firma Randall Amplifiers oficjalnie ogłosiła zjednoczenie sił z gitarzystą zespołu Metallica - Kirkiem Hammettem. Hammett i Randall będą wspólnie pracować przy projektowaniu całej linii sygnowanych produktów, emulujących słynne brzmienie legendarnego gitarzysty Metalliki. Pełna seria wzmacniaczy Kirka Hammetta pozwoli gitarzystom z całego świata - od początkujących po profesjonalistów - stosować brzmienie, którym Hammett od lat poraża zarówno w studio jak i na scenie. "Wszyscy w firmie są zaszczyceni pracą z Kirkiem Hammettem", mówi Doug Reynolds, szef Randall Division. "Jego brzmienie i styl gry ispirują kolejne generacje gitarzystów. Dzięki współpracy z Kirkiem i naszemu ciągłemu zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych, rzetelnie wykonanych i rzetelnie brzmiących wzmacniaczy powstanie nowa linia sygnowanych produktów, które zadziwią gitarzystów na całym świecie."

Obecnie Kirk Hammett używa sprzętu Randall, podczas nagrywania dziewiątej płyty studyjnej Metalliki, która ma się ukazać na rynku w przyszłym roku. Album, który produkuje Rick Rubin, będzie pierwszą nową płytą zespołu od czasu wydania St. Anger w 2003.

Więcej informacji: {LINK:www.musicinfo.pl}
Zdjęcie: Metallica.com