Rusza konkurs Ernie Ball i Erica Claptona

Newsy
Pozostałe artykuły marki ERNIE BALL
Rusza konkurs Ernie Ball i Erica Claptona

Parę dni temu na stronie Ernie Ball, amerykańskiego producenta strun, pojawiła się zajawka zapowiadająca konkurs ze znaną gwiazdą. Teraz już wiemy, że jest nią Eric Clapton, który od ponad 40 lat używa właśnie tych strun.

Konkurs organizowany jest we współpracy ze sklepami Guitar Center, a łączna pula nagród przekracza 100 tys. dolarów. Nie jest to jednak typowa loteria, w której rozdawane są wejściówki na koncerty, zestawy prezentów czy akcesoria gitarowe. Jak deklarują panowie z Ernie Ball zasady będą podobne do tych z amerykańskiego filmu z Johnym Deepem "Charlie i fabryka czekolady".

Wśród wszystkich, którzy od wczoraj do końca kwietnia zakupią w Guitar Center jeden z zestawów strun objętych promocją "Experience Clapton" i wpiszą kod z opakowania na specjalnie przygotowanej stronie konkursu (ernieball.com/ericclapton) zostanie wylosowanych 15 szczęśliwców. Zostaną oni zaproszeni na specjalnie spotkanie z mistrzem gitary, podczas którego udzieli on im paru gitarowych rad. Ale to nie wszystko.

Każdy z wylosowanych otrzyma również możliwość uczestniczenia w zamkniętych próbach Erica oraz koncercie w Royal Albert Hall w Londynie.

Niektóre opakowania będą zawierały kod natychmiastowej nagrody, którą są zestawy limitowanych kostek z grafiką przygotowaną przez samego Claptona oraz wejściówki na przyszłoroczne targi muzyczne NAMM 2012.

Musicie przyznać, że idea konkursu bardzo fajna, bo kto nie chciałby spotkać się z Ericiem Claptonem, gitarowym "bogiem" dla wielu gitarzystów?

Niestety z oficjalnych informacji podanych przez organizatorów wynika, że konkurs dotyczy tylko strun zakupionych w amerykańskich sklepach. Gdzie tu sprawiedliwość?!

(krn)